جمعه 9 بهمن 1383

ولايتي: اگر هاشمي بيايد همگي ما از او حمايت خواهيم كرد، ايسنا

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس سياسي
علي‌اكبر ولايتي اعلام كرد: اگر آقاي هاشمي وارد صحنه‌ي انتخابات شوند، همگي ما از ايشان حمايت خواهيم كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، ايسنا، دكتر علي‌اكبر ولايتي، كه براي شركت در انتخابات نظام پزشكي در دانشگاه اميركبير حاضر شده بود، در حاشيه‌ي اين برنامه، در جمع خبرنگاران ، در پاسخ به سوال خبرنگاري كه درباره‌ي حاميان وي پرسيد، گفت: بي‌ترديد توده‌ي مردم كه شناختي از افراد كاركرده و مجرب در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران دارند، مهمترين حاميان من هستند.

وي گفت: بيش از اين كه روي جناح‌ها و گروه‌ها تكيه شود، بايد بر توده‌ي مردم تكيه شود . ضمن اين كه بايد دانست كه جناح‌ها تبلور افكار و انديشه‌هاي مردم هم هستند. هر كس كه در عملكردش به پاسخگويي به نيازهاي مردم توجه بيشتري داشته باشد و براي پيشبرد اهداف ملي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تلاش كند، همچنين واقعيت‌هاي موجود جامعه را بشناسد، بتواند در موضوعات مهم جامعه موشكافي كند و راه حل عملي ارائه دهد، بيشتر مورد توجه مردم قرار خواهد قرار گرفت.

ولايتي درباره‌ي درصد موفقيت خود نيز تصريح كرد: اين امر به سير وقايع بستگي دارد كه اميدوارم به سمتي پيش برويم كه آنچه كه به نفع مردم است، مقرر شود.

به گزارش ايسنا وي درباره‌ي احتمال حضور هاشمي رفسنجاني و بازتاب حضور وي در انتخابات هم گفت: اگر ايشان وارد صحنه‌ي انتخابات شوند، همگي ما از جناب آقاي هاشمي رفسنجاني حمايت خواهيم كرد.

تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 

وزير اسبق امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگاري در مقايسه انتخابات نظام پزشكي با انتخابات رياست‌جمهوري گفت: البته هر دو اين‌ها به نفع ملت هست، به لحاظ ماهيت از يك سنخ هستند، ولي به لحاظ وسعت، گستردگي، عمق و ميزان تأثيرگذاري، انتخابات رياست‌جمهوري مهمترين انتخابات موجود كشور پس از انتخابات خبرگان رهبري است و همه‌ي ملت در آن شركت مي‌كنند. در حالي كه انتخابات نظام پزشكي يك انتخابات صنفي است، در هردو اين‌ها مردم نظر خودشان را اعلام مي كنند تا مديريتي را در جامعه تعيين كنند.

وي افزود: در انتخابات نظام پزشكي آنچه كه صورت مي‌گيرد انتخاب هيأت مديره‌ي نظام پزشكي براي تنظيم روابط بين پزشك و بيمار و حفاظت از سلامت جامعه است.

ولايتي در مورد برنامه‌هاي آتي خود نيز اظهار داشت: زمان براي اعلام تفصيلي برنامه هست، ان‌شاءالله در مجال بيشتر و فرصت موسع‌تر براي ملت عزيزمان اعلام خواهد شد. اما حال مي‌توان به صورت كلي در چند كلمه رئوس برنامه را بگوييم؛ “توسعه‌ي اقتصادي در كنار عدالت اجتماعي“ و “آرامش در داخل كشور و تنش زدايي در روابط با ساير كشورها“ از جمله‌ي مهمترين امور مورد نظر است. “بهسازي محيط فرهنگي“ براي حفظ و صيانت از فرهنگ جامعه، هم خيلي مهم است. “داشتن يك امنيت مناسب در داخل كشور“ و “حفظ و تقويت امنيت ملي“ از ديگر رئوس برنامه‌هاست.

دنبالک: http://mag.gooya.com/cgi-bin/gooya/mt-tb.cgi/17525

فهرست زير سايت هايي هستند که به 'ولايتي: اگر هاشمي بيايد همگي ما از او حمايت خواهيم كرد، ايسنا' لينک داده اند.
Copyright: gooya.com 2016