شنبه 24 بهمن 1383

نامه تعدادي از نمايندگان به هاشمي رفسنجاني، ايلنا

فاكر:
نوشتن اين نامه ارتباطي به ديدار روحانيون مجلس‌‏ با هاشمي ندارد و از سوي اصولگرايان هم نيست

زادسر:
تنها مي‌‏توان گفت كه اين يك نامه عجيب و غريبي است، هاشمي حتما در انتخابات حضور مي‌‏يابد

تهران- خبرگزاري كار ايران

محمدرضا فاكر، نماينده مشهد در مجلس هفتم نامه جمعي از نمايندگان مجلس هفتم به هاشمي رفسنجاني مبني بر درخواست از وي براي عدم حضور در انتخابات رياست جمهوري را معلول ديدار روحانيون مجلس هفتم با هاشمي ندانست.

رئيس كميسيون اصل نود مجلس هفتم در گفت و گو با خبرنگار"ايلنا" در پاسخ به اين پرسش كه گفته مي شود، جمعي از نمايندگان مجلس طي نامه‌‏اي به هاشمي رفسنجاني اعلام كردند كه جايگاه ايشان در مجمع تشخيص مصلحت نظام ارجح‌‏تر از كانديداتوري براي انتخابات رياست جمهوري است، تصريح كرد: اين نامه هيچ ارتباطي به ديدار روحانيون مجلس هفتم با هاشمي ندارد و نمي‌‏توان گفت كه نامه تعدادي از نمايندگان به آقاي هاشمي، نوعي جبهه‌‏گيري در مقابل ديدار روحانيون مجلس با ايشان است.
فاكر گفت: تعدادي از نمايندگان از قبل بر اين اعتقاد بودند كه كانديداتوري آقاي هاشمي در شرايط فعلي به صلاح نيست و الان نيز مخالفت خود را طي نامه اي اعلام كرده‌‏اند.
وي تاكيد كرد : اين نامه از سوي همه اصول‌‏گرايان نيست.
علي زادسرجيرفتي، يكي ديگر از روحانيون مجلس هفتم گفت: اگر نامه نمايندگان به آقاي هاشمي مبني بر درخواست براي عدم كانديداتوري ايشان صحت داشته باشد، تنها مي‌‏توان گفت كه اين يك نامه عجيب و غريبي است.
وي در پاسخ به اين پرسش كه آيا اين نامه از سوي فراكسيون اكثريت مجلس بوده است؟ گفت: بنده عضو فراكسيون اكثريت مجلس نيستم.

تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 

نماينده جيرفت در مجلس شوراي اسلامي در پاسخ به اين پرسش كه آيا پس از ديدار روحانيون مجلس با هاشمي رفسنجاني، شكافي ميان فراكسيون اكثريت و روحانيون مجلس ايجاد شده است؟ گفت: نمي دانم، اما تحليل اين است كه آقاي هاشمي رفسنجاني حتما در انتخابات حضور مي‌‏يابد و براين اساس اصل را برحضور ايشان مي‌‏دانم، مگر آن كه خلافش ثابت شود.
مهدي كوچك زاده، عضو ائتلاف آبادگران از وجود چنين نامه‌‏اي ابراز بي‌‏اطلاعي كرد و در عين حال گفت: اگر جمعي از نمايندگان درحال تهيه نامه‌‏اي براي آقاي هاشمي باشند كه درآن به ايشان توصيه شده باشد كه جايگاه شما در مجمع تشخيص مصلحت نظام خوب است، حفظش كنيد كه اين براي نظام بهتر است، آن گاه بنده هم اين نامه را امضا مي‌‏كنم.

دنبالک: http://mag.gooya.com/cgi-bin/gooya/mt-tb.cgi/18215

فهرست زير سايت هايي هستند که به 'نامه تعدادي از نمايندگان به هاشمي رفسنجاني، ايلنا' لينک داده اند.
Copyright: gooya.com 2016