جمعه 24 بهمن 1382

اطلاعيه ابراهيم نبوي درباره قطع وب سايت نبوی آن لاين


"وب سايت نبوی ان لاين مدتی است که از بيخ قطع شده است. اين وب سايت که در يک هاست کانادايی نگهداری می شد و مسوولان و طراحان فنی آن در ايران هستند، تا به حال سه بار قطع شده و خود به خود وصل شده است، اما اين بار گمان غالب اين است که سايت بکلی قطع شده باشد."

انقلاب شکوهمند و ظفرنمون اسلامی ايران يک بار ديگر با مشت محکم به دهان استکبار و عوامل سر سپرده آن زد. يک بار ديگر با استمداد از عوامل غيبی و غيره وب سايت نبوی آن لاين از پليدترين و مزدورترين عوامل استکباری، همزمان با ايام الله دهه فجر از صحنه روزگار حذف شد، تا عناصر دشمن بدانند:
چراغی را که ايزد برفروزد
هر آنکس پف کند ريشش بسوزد

خوانندگان عزيز نبوی آن لاين!
وب سايت نبوی ان لاين مدتی است که از بيخ قطع شده است. اين وب سايت که در يک هاست کانادايی نگهداری می شد و مسوولان و طراحان فنی آن در ايران هستند، تا به حال سه بار قطع شده و خود به خود وصل شده است، اما اين بار گمان غالب اين است که سايت بکلی قطع شده باشد. به اين ترتيب جز اينکه من امکان ادامه عمر جوان ناکام نبوی آن لاين را ندارم، بيش از پنجهزار صفحه نوشته( که اکثر آنها چاپ نشده است) و تعداد زيادی فايل های صوتی و عکس و غيره را کاملا از دست داده ام. با اين اتفاق چند راه پيش روی من است:
1) با توجه به اينکه مسوولان سابق سايت در ايران هستند من تماسی با آنها نمی توانم بگيرم و به همين دليل هيچ کاری برای برگرداندن سايت نمی شود کرد، مگر اينکه بطور تصادفی اين اتفاق رخ دهد و خودبخود مسائل حل شود.
2) در صورت عدم دسترسی به سايت، آيا در اين دنيای بيرحم دون کسی هست که راهی به من نشان بدهد که بتوانم حداقل از هاست خودم که نمی دانم کجای کاناداست، يک بک آپ ناقابل بگيرم؟
3) من تصميم دارم يک سايت جديد و مختصر و بدون النگ دولنگ راه بيندازم و به نحوی مشکل را حل کنم. علت مشکلات اخير اين است که وقتی من در ايران بودم با دريافت هزينه آگهی می توانستم درآمدی برای سايت فراهم کنم، ولی با اين اوضاع حتی پرداخت هزينه ماهانه هاستينگ که حدود 300 دلار در ماه است، و حدود يک سال آن عقب مانده است، امکان پذير نيست، چون من در خارج از ايران موفق به دريافت آگهی هم نمی شوم، ضمنا من نمی توانم هر نوع آگهی را هم روی سايت بگذارم.
4) برای راه افتادن سايت قبلی يا جديد نياز به کمک مالی خوانندگان سايت دارم. اگر اين امکان فراهم شد برايم به آدرس زير ای ميل بزنيد تا بگويم که چه راهی برای کمک وجود دارد.
5) در صورت لزوم و تا فراهم شدن امکان بازسازی سايت از کليه سايت های ايرانی در هر جای جهان خواهشمندم که مطالبی را که من به در سايت گويا می گذارم، در صورتی که دوست داشتند منعکس کنند، اگر هم دوست نداشتند منعکس نکنند.
6) تازگی ها به اين نتيجه رسيدم که تاريخ مصرف اينترنت برای اصلاحات در ايران تمام شده و ما نيازمند يک شبکه تلويزيونی حرفه ای هستيم، اگر کسی با اين فکر موافق است تلاش کند تا سرمايه گذار مطمئنی پيدا کند، من آماده همکاری هستم، البته چنين کسی پيدا نمی شود، ولی محض تفريح عرض شد.

لطفا اگر کسی خواست با من تماس بگيرد با آدرس اينترنتی زير تماس حاصل نمايد. و اگر هم خواست تلفن بزند از دوستانش تلفن مرا بگيرد و اگر هم نخواست تماس بگيرد، تماس نگيرد.

nabavionline at hotmail dot com

با احترام
ابراهيم نبوی
24 بهمن 1382

دنبالک: http://mag.gooya.com/cgi-bin/gooya/mt-tb.cgi/5340

فهرست زير سايت هايي هستند که به 'اطلاعيه ابراهيم نبوي درباره قطع وب سايت نبوی آن لاين' لينک داده اند.
Copyright: gooya.com 2008