پنجشنبه 2 مهر 1383

ما همه سرباز توایم اهورا، تو لیست پرواز توایم اهورا


به زودی اطلاعیه اشو هخامنش آریوبرزن را در همین صفحه می خوانید.

هشت روز دیگر به آزادی ایران مانده است. همه ایرانیان در حال بستن چمدانهایشان هستند. آنها که خارج هستند چمدانهایشان را دارند می بندند تا همراه با استاد فتح الله اهورا پیروز خالقی یزدی به ایران بازگردند و عده ای دیگر از مزدوران ملاهان( من از این به بعد مثل استاد اهورا حرف می زنم) چمدان شان را می بندند که از ایران بروند و هر روز تعدادی هواپیما که در آن زن و بچه های ملاهان هستند، وجود یافتند. ما از امروز سرود ای ایران ای مرز پرهنر ای داغت بر سر در و پر گهر را می خوانیم و خبرهای اعتصابات را می شنویم. فقط هشت روز تا آزادی ایران مانده است. ای عوامل رژیم! برخیزید و با همکاری پاسداران و ملت ایران قیام کنید تا وقتی هخا می آید ایران هخامنشی شده باشد. زود باشید، هشت روز هم دیر است.
برای همکاری و هماهنگی بیشتر با استاد اهورا پیروز گزیده ای متن برنامه روزهای 18 و 20 سپتامبر را تقدیم ملت ایران می کنیم، همچنین غلط نامه هخا را نیز توجه فرمایید. گاد بلس آو هخا

آخرین خبرها تا چهارشنبه
بنا به گفته استاد اهورا پیروز شرکت نفت اعتصاب کرده بود و معلمان به آن پیوستند. بازاری ها در پشتیبانی از معلمان و شرکت نفت حرکت کردند و بازار از چهارشنبه تعطیل رسمی خواهد بود. بانک ها از چهارشنبه از پرداخت هر نوع پول خودداری می کنند. مدارکی در این مورد آمده است. بانک سپه هم اعلام کرده که پولی از بانک برداشت نشود. مردم از معلمان پشتیبانی کنند، چون وقتی کوفی آنان رفت ایران پنجاه نفر از آنها بازداشت شدند. ... از روز اول مهر هم لازم نیست بچه ها درس بخوانند...

در لرستان عشیار(منظور عشایر است) با ما اعلام همبستگی کردند. از کردستان هم با ما اعلام همبستگی کردند.... در مازندران و گیلان یک گروههای زیرزمینی بزرگی با شما همکاری خواهند کرد.... از خوزستان به من اعلام کردند که آنها قرار است رود کارون را به جاهای دیگری بکشند که به خشکی برسد.

صدها پاسدار تا به حال به ملت پیوستند... و خودشان به ما گفتند که می خواهیم از ملت ایران پشتیبانی کنیم.


پاسخ تلفنی به هموطنان عزیز

یک مرد: تلفن می زند و سرود ای ایران را از اول تا آخر می خواند. استاد یزدی زیرلب سرود را با او می خواند.

یک مرد: شماره پرواز شما چنده و کی وارد ایران می شید؟( اهورا: روز آدینه وارد ایران می شوم. روز 28 سپتامبر به پاریس می روم و در آنجا کنفرانس دارم. بین 29 سپتامبر و اول اکتبر در دو جا نشست دارم و بعد به ایران می روم.) شماره پرواز چند است؟( اهورا: پرواز ما شماره ای نیست.( اهورا تلفن را قطع می کند.)

کامبیز از برلین: آرزو می کنم زندانیان زودتر آزاد بشوند چون من نابینا هستم... من به صدای شما خیلی علاقمند هستم... شما خیلی آدم خوبی هستید... همه ما ایرانی هستیم و همه ما هخامنش هستیم.

یک زن از آمریکا: من از آقای داور و آقای کریمی و خانم هاله تشکر می کنم. آقای کریمی از شما پشتیبانی کردند و اعلام کردند خامنه ای در شورایی که خودش تشکیل داده قرار است اعلام کنند که در روز دهم مهر زلزله در تهران می آید و به این بهانه مردم از تهران بیرون بروند و برای این کار قرار است چند انفجار زیرزمینی هم بکنند که مردم از زلزله بترسند... ولی ای مردم! زلزله ای در کار نیست. از شهر بیرون نروید و روز ده مهر ایران را نجات دهید.

یک مرد از تهران: .... آقا من هیجانزده شدم... ما منتظر شما هستیم... شما فقط دستور بده که ما چی کار کنیم...

یک نوجوان روی موبایل اهورا زنگ می زند: ... من سیزده ساله هستم از تهران... من و دوستانم می خواستیم بگیم که سیزده ساله ها هم پشتیبان شما هستند. شما بگید که ما سیزده ساله ها چطوری از خونه مون بیاییم بیرون؟...

یک مرد از ایران: تعظیم عرض می کنم... آقا می گن اخیرا هیچ ابلهی در ایران پیدا نمی شه، چون همه شون اومدن آمریکا...( اهورا تلفن را قطع می کند.)

یک مرد: آقا! شما چهره های تکان دهنده ایران هستید... و خوشحالیم که شما افشاگری می کنید...

یک افغانی از ایران: من از شنوندگان شما از ایران هستم( در همین موقع موبایل اهورا با بوق سرود ای ایران زنگ می زند و اهورا یواشکی به موبایل می گوید که گوشی دستش باشد، مرد افغانی در حال حرف زدن است)... با افغانی ها در ایران مثل حیوان برخورد می شود... می خواستم ببینم وقتی شما آمدید سیاست شما برای افغانی ها چیست؟

هخا هفت از ایران( روی موبایل اهورا زنگ می زند): من هخا هفت هستم. چند روز قبل همانطور که همه می دانید خط تلفن من ردیابی شده بود و من دستگیر شدم و 72 ساعت در بازداشتگاه بودم. در حال انتقال به یک زندان دیگر ماموران به من گفتند که ما با شما هستیم و مرا آزاد کردند... و الآن من مخفی هستم و به شهرستان آمدم... می خواهم اخباری بدهم... هتل ها اکثرا رزرو شده از 7 مهر تا 12 مهر. پروازها در 10 مهر اصلا وجود ندارد.... سخت گیری ها در ایران کمتر شده و ماموران دیگر کاری به مردم ندارند....( اهورا از شهامت هخا هفت تشکر می کند و اعلام می کند که تا به حال 48 هخا در ایران مشخص شده اند.)

یک زن از آمریکا: خیلی وقته من نمی تونم با شما تماس بگیرم... من می خواستم ببینم که وضع مجاهدین که خلع سلاح شدند چی می شه؟ اون ها هم می تونن بیان ایران؟ ممکنه نتونن. ولی بگین که وضع اونها چی می شه؟( اهورا: این سووال مهمی هست و من خواهم گفت که وضع دوستان مجاهد ما چی خواهد شد.)

آقای جمشید از روزنامه نگاران مقیم خارج: من دوست دارم کاری برای هموطنانم انجام بدم. من یک شعری سرودم که می خوانم....( بخش هایی از شعر شنیده می شود)
... ( در پایان شعر) خدایا از تو بیزارم، از تو بیزارم، دگر نامت نمی آرم....
( اهورا: حتما منظورتان از خدا همان خد آ به معنی خود آفریده است؟) آقا جمشید: بله حتما، منظورم همان خدای آخوندهاست.( اهورا: با شنیدن این شعر خیلی احساسات زیادی به من دست داده، در همین موقع موبایل اهورا با آهنگ ای ایران زنگ می زند، اهورا در حال حرف زدن به موبایل می گوید: آی ام آن ایر) جمشید: مردم ما بدانند که وقت برخاستن است....

تلفن یک مرد: من سروده ای دارم که می خوانم
کاوه آهنگری همچون اهورا آمده
بار دیگر شاید از این رهگذر غوغا کنیم

زن از خارج: یک مقدار از حسادتی که نسبت به شما وجود دارد بخاطر خوش تیپی شماست... البته من معتقدم شما این ضیاء را هم با هواپیمای خودتان بیاورید که کمتر حسادت کند.

مرد از ایران: آقای دکتر! چقدر خوش تیپ شدید. در اینجا شایع شده که دختر ملکه هلند دوست دختر شما بوده است، ما به این موضوع افتخار می کنیم.( اهورا: در مورد مسائل خصوصی افراد کاری نداریم...)

مرد از ایران: آقا من می خواستم بگم در این روزها همه آخوندها زن و بچه هاشون رو دارن می فرستند نورت آمریکا( اهورا: من خودم خبر داشتم، ولی نمی خواستم بگم، حتی گفتند که چند هواپیمای چارتر وارد شده که پر از زن و بچه اینها بوده.) پس شما این خبر رو می دونستید؟( اهورا: بله) ببخشید، خداحافظ

مرد از ایران: لطفا در مورد بوق زدن توضیح بدید.( اهورا: امروز همانطور که گفتیم مردم با این صدا بوق می زدند، بیب بیب بیب، سه بوق یا شش بوق، که سه بوق اون از نظر ما یعنی کردار نیک، گفتار نیک و پندار نیک، می شه بیب بیب بیب، مردم در ساعت پنج تا شش بنا به گفته ما در تهران بوق زدند) اگر کسی پیاده نبود چطور بوق بزنه؟ آیا می تونه از خودش صدایی در بیاره؟ مثلا بادی از خودش خارج کنه؟( اهورا: هر طور که می تونید به اونها بفهمونید)

زن از آمریکا: بر همه واضح و مبرهن است که ابرها زیر آفتاب نمی مونه و بالعکس، آقای دکتر! وی آر پراود آو یو، وی لاو یو سو مچ( اهورا: تنک یو)

مرد از ایران: من می خواستم ببینم وقتی شما با هواپیما وارد کشور می شید ممکنه اونها به هواپیمای شما شلیک کنند، چه فکری کردید؟( اهورا: اولا که در اون زمان آخوندها نخواهند بود، و اگر هم باشند ما با خودمان انواع تولزtools رو داریم، البته من از اونها استفاده نمی کنم، چون هخامنش هستم.)

مرد: قربون شما برم الهی! همه ما عاشق شما هستیم. می خواستم ببینم شاهزاده رضا پهلوی هم در برنامه شما شرکت می کنند؟

زن از آمریکا: هخای وجود ما با شما موافقه، خیلی دوست تون داریم... شما با خودتون دوربین ببرید که ما بتونیم شما رو ببینیم.( اهورا: چرا دوربین ببریم، در اونجا دوربین های فراوانی خواهد بود.)

زن از خارج: مانیتیسم شما خیلی فوق العاده و قشنگ است.

ژیلا دختر آذرمیدخت: خیلی خوشحالم که برگشتی، می خواستم ببینم این دیتی که گذاشتی ترتین هست یا فورتین؟ و می خواستم بگم من به مادر شما می بالم که شما را به دنیا تحویل دادند.

زن از ایران: خوشحالم که صورت نازنین شما رو می بینم و صدای ماه شما و آهنگ زیبای صدای شما رو می شنوم، من که دارم دقیقه شماری می کنم... فقط می خواستم به مردم بگم برای وقتی که میان میدان شهیاد که مراسم برگزار کنند بخاطر پرچم سه رنگ زیبای ایران با خودشون نون و پنیر و سبزی به عنوان آذوقه بیارن، چون مراسم طول می کشه و گرسنه شون می شه.


جملات قصار اهورا

شهیاد محلی است که من قرار است یازده روز بعد آنجا پیش شما باشم.

معلمان و استادان و حتی فرهنگیان ایران فهمیدند باید اشتباهات شون را روش بپوشانند

تاریخ دروغین اسلامی ظالم حاکم ستمگر را نباید بیاموزند.

دلم می خواهد ایران آزاد شود و رفراندوم بشود تا مردم آزادانه هخا و هخامنش را یاد بگیرند.

شاید من به اندازه آن هفتاد میلیون ملت ایران قدرت نداشته باشم.

ما باید قدرشناس باشیم، باید همه ملت دست به دست هم بدهیم و از شاهزاده رضا پهلوی عذر بخواهیم.

گاردین ها لنین را از فرانسه، مارک را از آلمان فرستادند روسیه تا حکومت تزار را عوض کنند.

زلزله بم را خود حکومت درست کرد.

با گرفتن رفراندوم کلیه خسارات را به مردم برخواهیم گرداند.


غلط نامه اهورا

تعدادی خبرهای موفق کننده غلط است، تعدادی خبرهای موفقیت آمیز درست است.

بازار را موو دادند به دوبای غلط است، بازار را به دبی منتقل کردند درست است.

به توضیحاتی میریم غلط است، توضیحاتی می دهیم درست است.

از حرکت آزادانه ایران حمایت کنید غلط است، از حرکت آزادیبخش ایران حمایت کنید درست است.

معلمان با شرفت غلط است، معلمان باشرافت درست است.

کوفی عانان غلط است، کوفی عنان درست است.

پشتیبانی کنید با معلمان غلط است، پشتیبانی کنید از معلمان درست است.

ما همین ملت هفت میلیونی آزاده ایران غلط است، ما همین ملت هفتاد میلیونی آزاده ایران درست است.

برخی از عشیار لرستان... غلط است، برخی از عشایر لرستان... درست است.

احترام داشته باشید... غلط است، احترام بگذارید درست است.

برخواهند خست غلط است، برخواهند خواست درست است

نفت هر بارل 44 دلار غلط است، نفت هر بشکه 44 دلار درست است.

بوق ها در مجامع انجام شده است غلط است، در خیابان بوق زده شده است درست است.

من سعی می کنم بین ایرانی ها اتحاد بگذارم غلط است، من سعی می کنم بین ایرانی ها اتحاد بوجود بیاورم درست است.

فرماسیونی ها غلط است، فراماسون ها درست است

سوره ای ها غلط است، سوریه ای ها درست است

مسرت(masaret) غلط است، مسرت(maserrat) درست است.

مارک را از آلمان فرستادند غلط است، مارکس را از آلمان فرستادند درست است.

بعضی ها استیت آو مایند شون خرابه غلط است، بعضی ها طرز فکرشون خرابه درست است.

دنبالک: http://mag.gooya.com/cgi-bin/gooya/mt-tb.cgi/12317

فهرست زير سايت هايي هستند که به 'ما همه سرباز توایم اهورا، تو لیست پرواز توایم اهورا' لينک داده اند.

هخا's official site: www.ahura.info
تیغ تیز و تیغ کند هر دو میبُرند. از سور بودنش خوشم میآد. برای خودش کلی «منجی عالم بشریت»ـه. این هم از اون طرف قضیه است. «علیاللهی» ها....
Fallen : Alee's blog
September 29, 2004 01:07 PM

هخا's official site: www.ahura.info
تیغ تیز و تیغ کند هر دو میبُرند. از سور بودنش خوشم میآد. برای خودش کلی «منجی عالم بشریت»ـه. این هم از اون طرف قضیه است. «علیاللهی» ها....
Fallen : Alee's blog
September 29, 2004 01:09 PM

هخا's official site: www.ahura.info
تیغ تیز و تیغ کند هر دو میبُرند. از سور بودنش خوشم میآد. برای خودش کلی «منجی عالم بشریت»ـه. این هم از اون طرف قضیه است. «علیاللهی» ها....
Fallen : Alee's blog
September 29, 2004 01:14 PM

هخا's official site: www.ahura.info
تیغ تیز و تیغ کند هر دو میبُرند. از سور بودنش خوشم میآد. برای خودش کلی «منجی عالم بشریت»ـه. این هم از اون طرف قضیه است. «علیاللهی» ها....
Fallen : Alee's blog
September 29, 2004 03:32 PM

هخا's official site: www.ahura.info
تیغ تیز و تیغ کند هر دو میبُرند. از سور بودنش خوشم میآد. برای خودش کلی «منجی عالم بشریت»ـه. این هم از اون طرف قضیه است. «علیاللهی» ها....
Fallen : Alee's blog
September 29, 2004 05:31 PM

هخا's official site: www.ahura.info
تیغ تیز و تیغ کند هر دو میبُرند. از سور بودنش خوشم میآد. برای خودش کلی «منجی عالم بشریت»ـه. این هم از اون طرف قضیه است. «علیاللهی» ها....
Fallen : Alee's blog
October 1, 2004 04:14 AM

Copyright: gooya.com 2008